Sefam Catering Hakkında

Biz Kimiz?

Hakkımızda

Biz Kimiz?

2005'den Beri..

"Yemek sevgisinden daha içten bir sevgi yoktur"

- George Bernard Shaw

Amacımız, müşterilerimizin kaliteli, sağlıklı, lezzetli, helal ve ev yemeği tadında yemekler tüketmelerini sağlamak, değişen çalışan beklentilerini takip ederek çözümler üretmek, farklı lezzet anlayışlarını harmanlayarak damak tadımıza uygun lezzetlerle müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

Vizyonumuz

Her Zaman Kaliteli

Profesyonelliğin gerektirdiği AR-GE dahil tüm çalışmaları helal gıda ilkeleri doğrultusunda yaparak müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan, sektörün kalite çıtasını sürekli yukarıya taşıyan ÖNDER FİRMA olmak.

Hakkımızda

Organizasyonlarınız için

Kaliteli ve Güvenilir Tercihiniz

Kaliteli ve Güvenilir Tercihiniz
Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Hizmetlerimiz

Yerinde Yemek Üretim Hizmeti

Yerinde Üretim Yemek sistemi ile işletmeler, asli faaliyet alanları dışına çıkmadan gereksinimlerini Sefam’ dan karşılayarak kaliteli ve profesyonel hizmeti ekonomik koşullarla almaktadır. Böylece kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini artırmaktadırlar. 

Teklif İste

Hizmetlerimiz

İşletmecilik Hizmeti

Orta ve büyük ölçekli işletmelerde anlaşmaya bağlı olarak, varsa şirketinizin kendi mutfak ekipmanlarını kullanarak veya mutfağınızda gerekli düzenlemeleri yaparak, hijyen ve üretim tekniklerine uygun hale getirerek ya da Sefam olarak yatırım yaparak, kendi personelimiz ile sizlere firmanızda cafe-restoran işletim hizmetini sunuyoruz. 

Teklif İste
Kahve

Vazgeçemediğimiz;

Profesyonel Ekip = Profesyonel Hizmet

Profesyonel Ekip = Profesyonel Hizmet

Müşterilerimizin Yorumları

Yemek

Teklif Talep Formu